Bilgili Dünya

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. AK Parti Mardinli kadınlar tam kadro sahada

AK Parti Mardinli kadınlar tam kadro sahada

admin admin -
19 0

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Yerel seçimler öncesi Mardin’in Artuklu, Dargeçit, Midyat, Nusaybin, Savur, Derik, Mazıdağı, Ömerli, Kızıltepe ve Yeşilli ilçelerinde mahalle buluşmaları, sandık esaslı ev toplantıları, çat kapı ziyaretler ve seçim koordinasyon merkezlerinin açılış programlarını gerçekleştirmek üzere ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Ak Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar, yaptığı açıklamada, yerel seçimlerin önemine değinerek, “Yerel seçimler, demokrasinin temel taşlarından birisi olduğunu söyledi.
Ak Parti Mardin Kolları olarak yerel seçimlerde sahada aktif bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini belirten Sancar,”  Mahalle buluşmaları, sandık esaslı ev toplantıları, çat kapı ziyaretler ve seçim koordinasyon merkezlerinin açılış programları, yerel seçimler öncesinde vatandaşlarımızla daha yakın bir temas kurmamızı sağlıyor. Ev ev köy köy geziyoruz. Vatandaşlarımızla bire bir yüz yüze görüşüyoruz. Davamızı ve çalışmalarımızı anlatıyoruz. ” dedi.

Gece gündüz yollardayız 

AK Kadınların yerel seçimler öncesinde sahada aktif bir şekilde  gece gündüz yollarda olduklarını ifade eden Sancar,”  İl ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ve mahalle başkanlarımızdan oluşan ekiplerimizle ilçelerimizde mahalle mahalle, sokak sokak  vatandaşlarımızla iletişim halindeyiz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve İlçe Belediye Başkan adaylarımızın projelerini ve hizmetlerini vatandaşlarımıza  anlatıyoruz. Onların desteklerini almak için şehrimizin en ücra bölgesine kadar durmak yok yola devam şiarıyla çalışmalarını sürdüreceğiz. Seferden mesulüz, zaferi Rabbim nasip etsin inşallah” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir